english

Za zážitkem

Úvod / Tipy v okolí / Za zážitkem

Prohlídka města s profesionálním průvodcem

Cca 1,5 hod procházka královským městem Slaný, svými historickými a přírodními památkami poskytne mnoho zajímavých informací
a zážitků zpestřené vyprávěním pověstí a jiných peprných historek. Prohlídka je zakončena v městském pivovaru (s ochutnávkou piv) nebo v klášteře (prohlídka s dárkem na rozloučenou ve formě výběrové marmelády) nebo v muzeu největší sbírky slánek na světě (s dárkem ve formě vyražení vlastní pamětní mince).

Prohlídka můžeme být odpolední či noční a pro zpestření lze zajistit i průvodkyni v historickém kostýmu.

Rezervace možná přímo z hotelu.

 

Největší sbírka slánek na světě

Přes 2000 exponátů, z různých materiálů, různých velikostí. Od různých autorů, včetně věhlasného designéra Bořka Šípka.  Přijďte se podívat na tu největší, nejkrásnější i nejbizardnější. A jestli chcete, přispějte do sbírky i Vy.

VÍCE INFO V INFOCENTRU 

 

Návštěva řádu Bosých Karmelitánů

Na chvilku zpomalte. Prohlédněte si úchvatné prostory Kostela Nejsvětější trojice a kláštera Bosých Karmelitánů. A jako sladký dárek si zakupte marmeládu  z jejich vlastní produkce.

Vzdálenost od hotelu: 300m

KONTAKT

 

Solná jeskyně

Zdraví, krása, relaxace. Solná jeskyně Slaný je prostor vybudovaný výhradně z různých druhů krystalů soli. Spolu se speciálním klimatizačním systémem, který napomáhá optimálnímu uvolňování důležitých prvků z krystalů, tak vzniká v jeskyni unikátní mikroklima srovnatelné pouze s klimatem přímořským, avšak mnohokrát intenzivnější.

Vzdálenost od hotelu: 1,5 km

KONTAKT

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení