english

Firemní akce

Variabilní prostory pro konference i malé workshopy. Moderní technika a vybavení. Výborná gastronomie během Vašich jednání. Teambuildingové aktivity, za kterými se budete vracet. Eventy, plesy, večírky … Zkrátka ALL YOU NEED FOR BUSINESS.

Vše pro firmy

HHD, Alt kategorie a článek, Firemní akce, Vše pro firmy

Vše pro Vaše meetingy a eventy. Profi služby a rodinný přístup pod jednou střechou. Prostory, technika, zajištění doprovodných aktivit a programů, výborná gastronomie, catering, ubytování, wellness, ...

Kapacity prostor

HHD, Alt kategorie a článek, Firemní akce, Kapacity prostor

Možnost zajištění téměř jakéhokoli typu společenské, kultůrní či firemní akce. Zázemí a servis pro malé workshopy, větší školení, konference, firemní eventy, rauty, bankety, recepce, módní přehlídky, představení

Teambuilding

HHD, Alt kategorie a článek, Firemní akce, Teambuilding

Už jste s kolegy soutěžili ve vaření? Pojedli jste u jednoho stolu ve stylu středověké žranice? Zdolávali horolezeckou stěnu?  Zpotili se při kruhovém tréninku nebo v sauně? Jezdili na koni, hráli golf?

Za kolik?

HHD, Alt kategorie a článek, Firemní akce, Za kolik?

Ještě nevíte co přesně potřebujete? Máte připravit návrh a podle toho se dohodnete na rozpočtu? Připravili jsme pár vzorových kalkulací. Mrkněte za kolik se můžete proškolit, za kolik tmelit tým a za kolik se bavit.  

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení