english

Za kulturou

Úvod / Tipy v okolí / Za kulturou

Kino

Městské kino se nachází v zadním traktu historické budovy vlastivědného muzea přímo na Masarykově náměstí a patří k němu malebný malý park. Rekonstruováno a uvedeno do provozu bylo v roce 1997. Díky digitalizaci a nejmodernější 3D technice tak naše kino nabízí svým divákům vysoce kvalitní poslech i podívanou v útulném a příjemném prostředí.

Vzdálenost od hotelu: 160 m

PROGRAM KINA

 

Letní kino

Letní kino ve Slaném funguje od roku 1959. Je situováno v krásném přírodním prostředí lesoparku Na Hájích, které obklopuje celý areál. 

Vzdálenost od hotelu: 700 m

PROGRAM KINA

 

Knihovna Václava Štěcha

Knihovna V. Štěcha byla založena již před  120 lety. Nabízí více než 50 000 svazků knih beletrie i naučné literatury ze všech oborů.  Čtenářům je v tomto oddělení k dispozici počítačová stanice s elektronickým katalogem knihovního fondu. Součástí nabídky jsou zvukové dokumenty a 110 titulů časopisů. Pro malé děti, které sem zavítají se svými maminkami, máme k dispozici dětský koutek.

Vzdálenost od hotelu: 160 m

KONTAKT
ONLINE KATALOG KNIH 

 

Městské divadlo Slaný

Měsíc po otevření Národního divadla, bylo Kolárovým dramatem Primátor slavnostně otevřeno i divadlo ve Slaném. Do dnešní doby zde vystupují místní i hostující divadelní spolky. Dlouhá léta spolupracuje s Českou televizí, Novou i Primou. Natáčelo a natáčí se zde mnoho pořadů a reklamních spotů. Není snad herce, zpěváka či umělce, který by ve Slánském divadle neúčinkoval.

Vzdálenost od hotelu: 450 m

PROGRAM DIVADLA

 

Galerie Ikaros

Soukromá galerie manželů Hruškových je umístěna v přízemí rodinného domu na ploše 55 m2. Byla založena v roce 1994. Každý rok pořádá 8 - 10 samostatných výstav.
V trvalé nabídce je zastoupeno přes 60 autorů z těchto oborů - malířství, sochařství, grafika, keramika, sklo, dřevo, umělecké kovářství.

Vzdálenost od hotelu: 750 m

NABÍDKA DĚL 

 

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení