Teambuilding

Úvod / Firemní akce / Teambuilding

TEAMBULDING, aneb poznejte se

KULTURA, dejte chvíli vale práci

 

GASTRONOMICKÉ SOUTĚŽE Staň se šéfkuchařem, Uvař kolegovi, Sushi na čas, Míchání koktejlů, Stejné ingredience, ale pokaždé originální pokrm  ... to je jen zlomek soutěží, které Vám připravíme na míru. Náš šéfkuchař Tomáš Novotný i hotelové profi Gastro studio jsou připraveni. 

ŘÍZENÁ DEGUSTACE Nechte probudit své smysly. Náš sommelier Vás provede světem vín, rumů, čokolády nebo piv regionálních pivovarů.

STŘEDOVĚKÁ HOSTINA  Zavřete oči ... Původní gotická vinárna z 15. století, středověká hudba, prostřené stoly prohýbající se pod tíhou plných mís, talířů, džbánů a svícnů.  CHCETE VĚDĚT VÍCE??

DUSÍKOVÁ SHOW pokaždé ohromí. Dýchne na Vás chlad i vzrušení z nečekané přeměny skupenství rozmanitých chutí napojů a pochutin.  Vše připravené ke konzumaci. 

PROCHÁZKA historickým centrem královského města Slaný. Zkušená průvodkyně v dobovém kostýmu Vám odhalí nejen historická fakta, ale také bajky, drby a temné historky z našeho města. 

VÝŠLAP na Slánskou horu. Dostanete slepou mapu, ukážeme Vám směr a můžete vyrazit. Pravá, levá ... Na hoře Vás čeká nejen krásný výhled, ale také úkol a po jeho splnění odměna.

MUZEUM STUDENÉ VÁLKY A PROTIVZDUŠNÉ OBRANY Pro ty, co si chtějí oživit nebo poznat atmosféru studené války. Jeden z největších zpřístupněných bunkrů . 5500m2 plochy až do roku 2003 aktivně používané armádou k obraně vzdušného prostoru nad Prahou. 

MINCE vyražte si vlastní rukou památku na návštěvu Slaného.

MOBILNÍ CASINO jako v Las Vegas, stoly, krupiéři, žetony, sázky, výhry, euforie. Tentokrát ale bez rizika prohry.

KRUHOVÝ TRÉNINK s profi trenérem, který Vás vyburcuje k nečekaným výkonům. V partnerském sportcentru ATLAS je k dispozici i fitness, squash, bowling a široká nabídka cvičebních programů.

HOROLEZCKÁ STĚNA nebo přírodní FERRATA to je ta pravá výzva!

JÓGA jako cvičení i relaxační technika. Ideální po náročném školení. Lze i v prostorách hotelu. 

BOWLINGOVÝ TURNAJ až na 4 dráhách, výsledkové listiny, hudba, diplomy, catering v teplé i studené formě. V partnerském sportcentru ATLAS je k dispozici i fitness, kruhový trénink, squash, bowling a široká nabídka cvičebních programů.

GOLF / FOTBAL / SQUASH / HOKEJ / PLAVÁNÍ  Co třeba vlastní firemní turnaj. Vyhodnocení spojte s dobrou večeří či středověkou hostinou.

ŽIVOT V KLÁŠTEŘE Vám přiblíží velmi netradiční návštěva Kostela Nejsvětější Trojice. Už jste měli příležitost k setkání a hovoru o životě s bosými karmelitány? Poznejte jejich historii, současnost i život v klášteře. Rozjímejte v Loretánské kapli, obdivujte varhany či prolínající se stavební slohy a jako sladký dárek si odnesete marmeládu, jejich vlastní výroby.   

IRSKÉ TANEČNICE Taneční vystoupení na playback nebo s doprovodnou kapelou. Možné koncipovat i jako workshop či soutěž.

LATINA i KLASIKA Taneční vstup latinsko-amerických či klasických tanců v podání mistrů tanečního parketu.

MODNÍ PŘEHLÍDKA Mladá děvčata, krásné róby, spodní prádlo, plavky,  trendy móda zpestří i Váš event.

VZDUŠNÁ AKROBACIE jako dělaná pro naše vysoké prosklené ATRIUM. Nebezpečný tanec na šále ve výšce 8 m, solo či synchroně, v různém žánru, atraktivním kostýmu, dechberoucí podívaná na ladné pohyby krásek, pohybujících se nad hosty bez jištění.

POLE DANCE atraktivní podívaná nejen pro pány. 

PĚVECKÉ TRIO Výběr světových hitů, francouzské šansony, české  šlágry.

ŽONGLERSKÁ, BUBENICKÁ nebo LASER SHOW oživí a ozáří i Vaše společenské setkání.

OHŇOSTROJ tradiční tečka za krásným večerem. Spolupracujeme s opravdovými mistry. Nabídka je široká.

KAPELA či DJ nic není problém. Zajistíme Vám hudbu dle zvoleného žánru. Podium i profesionální osvětlovací techniku máme i vlastní. 

FOTOKOUTEK s rekvizitami i bez. 

Zeptejte se nás, co se dá vymyslet přímo pro Váš team. Nezávislou nabídku Vám připravíme na míru.

 

 

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení