english

Online degustace „RON PREMIUM

Úvod / Restaurace / Online degustace „RON PREMIUM

JIŽ 14. KVĚTNA

Láká Vás prožít mimořádný večer? Hledáte originální dárek pro svého přítele, otce, kolegu? Nebo si jen přejete překvapit své přátele příjemným posezením se sklenkou prestižního rumu? 

Degustací rumů z oblasti Jižní Ameriky a Karibiku Vás provede Standa Dlouhý, F&B manager Hejtmanského dvora. Milovník žen, špičkový someliér a objevitel rumů celého světa Vám tento zážitek přinese až k Vám domů.

Vydejte se s námi na objevitelskou cestu za těmi nejzajímavějšími rumy.

Prémiovou rumovou degustaci obohatíme nejen poznáním rumových skvostů, příběhy o generacích rodin rumových destilérek, zajímavostmi z výroby, ale také párováním rumů s čokoládou, kakaovým bobem, sýrem či třeba tropickými plody.

Jen si zkuste představit to volání exotických dálek, pestré chutě, omamné vůně, šumění moře a zpěv námořníků, vracejících se ze vzdálených končin. A vy u toho můžete být s námi.

 

ZÁŽITEK OBSAHUJE (cena zahrnuje):

  • Ochutnávku 4 vzorků ("RON PREMIUM 4") nebo 6 vzorků ("RON PREMIUM 6") prémiových rumů (4x 0,02) - počet vzorků dle vybraného balíčku
  • Brugal 1888, Clément VSOP, Dictador 20 yo, Admiral Rodney HMS Princessa, Santa Teresa 1796
  • 1 degustační sklo
  • 90 min. profesionální péči a výklad rumového specialisty, somiléra Standy Dlouhého

 

ČAS:

Začínáme v 19,00 a končíme podle Vašeho zájmu, počítejte s cca 1,5 hodinkou.

Výběr z vypsaných termínů je níže u ceny balíčku.

 

MÍSTO:

U Vás doma, v pohodlném křesle se sklenkou v ruce.

 

PODMÍNKY A OMEZENÍ:

Minimální věk 18 let a zdravotní stav umožňující konzumaci alkoholických nápojů.

 

CENA:

699,- Kč 1x rumový set "RON PREMIUM 4" - včetně DPH a balného, doprava není zahrnuta v ceně

999,- Kč 1x rumový set "RON PREMIUM 6" - včetně DPH a balného, doprava není zahrnuta v ceně

Degustaci si snadno na vybraný termín objednáte na našem E-shopu. Za zvýhodněnou cenu je možné koupit i balení pro 2 osoby a degustovat ve dvou. 

Degustaci lze čerpat i na zakoupený dárkový poukaz.

Rumový set bude připraven k vyzvednutí v hotelu nebo Vám jej rádi zašleme poštou.

 

JAK AKCE PROBÍHÁ?

Několik dní před akcí bude Vaše vybraná varianta rumů, případně dalších pochutin dle Vaší objednávky připravena k vyzvednutí. V případě zájmu o durečení Vám jej zašleme poštou či dovezeme (doprava není zahrnuta v ceně).

Doufáme, že s degustací zaslaných vzorků počkáte na nás.

PŘIPOJENÍ: Přes aplikaci ZOOM. Stačí mít počítač, tablet nebo mobil. Pozvánku k připojení Vám po úhradě degustace předáme spolu s degustačním setem. Doporučujeme se přihlásit minimálně 10 minut před degustací, abychom mohli zkontrolovat spojení.

Degustace není předtočená a neprobíhá jen jako živý přenos. Budeme degustovat spolu, můžete (ale i nemusíte) se ptát, na to, co o rumech zajímá, podělit se o Vaše dojmy z ochutnávaných vzorků a sdílet s námi své zkušenosti s rumy.  

 

CO VÁS ČEKÁ A KDO VÁM RUMY PŘEDSTAVÍ?

Můžete se těšit na živý přenos z naší gotické vinárny.  Společně s naším someliérem a rumovým mágem Standou Dlouhým budete degustovat pečlivě vybraný rumový set. Dozvíte se, co je to rum, jak se vyrábí, okolnosti jeho původu, pomůže Vám najít skryté vůně a chutě těchto rumů, povypráví o zajímavostech jednotlivých regionů i příběhy ze života destilérek. A to zdaleka není vše.

Standa Dlouhý, milovník žen, špičkový someliér a objevitel rumů celého světa.

Více než 20 let se zajímá o barvy, chutě a vůně vín. Propíjí se světovými vinařstvími i malebnými sklípky z našich luhů a hájů. Jeho koníček se stal vášní a jeho vášeň již po mnoho let je i jeho prací.

Před několika lety Standa podlehl i další opojné vášni. Vášni pro rum.

Zná nejen jejich původ, specifika výroby, ale i příběhy o rodinách, co tyto lahodné nápoje již po generace destilují. Nejen tato tajemství, ale i to, jak správně rum degustovat, s čím jej párovat a na co při pití rumu nezapomenout, Vám představí na naši VIRTUÁLNÍ DEGUSTACI RUMŮ.

Na baru Hejtmanského dvora najdete zastoupení více jak 30 světových destilérek, rumových pokladů, o kterých jste možná ani neslyšeli. Dokud nemůžete zavítat k nám do Slaného a dát si u nás některou z rumových stálic, nebo objevit rum zcela neznámý, přeneseme Standu na okamžik za Vámi.

 

 

TIP PRO FIRMY

Hledáte vhodný firemní dárek pro partnery či teambuilding pro kolegy?   

Připravte pro své zaměstnance nebo klienty nezapomenutelný večer s degustací a se zajímavým vyprávěním profesionála. Termín i degustovaný set pro Vás rádi vyladíme dle Vašich představ. Zahrneme i Váš oblíbený destilát. Připravíme a dopravíme vašim hostům nejen rumy, ale i pohoštění. Budeme se v tento čas věnovat jen a jen Vám. Zeptejte se nás na podrobnosti, protože naši degustaci prostě chcete zažít.

 

CO JEŠTĚ MOHU DEGUSTOVAT?

V nabídce máme i další rumové degustační sety. Stačí si jen vybrat. Plánujeme i online degustace zajímavých vín, či piv z regionálních rodinných pivovarů. I to Vám brzy dokážeme zprostředkovat virtuálně přímo u Vás doma.

 

POTŘEBUJETE STÁLE VÍCE INFORMACÍ?

Neváhejte zavolat a zeptat se na víc informací +420 777 179 991, hulova@hhd.cz, www.hhd.cz

 

CHCI OBJEDNAT

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení